Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/news/YenGSvTQ9myMI36jVZeQzVf4tOFVkwd8PKpPiS8J.png)
У Київській області триває розмінування населених пунктів та відновлення інфраструктури, знищеної окупантами. У той же час залишається потреба в укріпленні обороноздатності регіону. Для забезпечення відповідних завдань у населені пункти Київщини відправили підрозділ Луцької територіальної оборони.
«Рота тероборони з Луцька відпрацювала всі навколишні села і хочу подякувати командиру їхнього батальйону, що відправили нам таку підмогу. В Бородянці дуже багато роботи, руйнування великі, велика територія замінована, є багато боєприпасів, які не розірвалися і теж становлять небезпеку. Луцька тероборона серед інших завдань допомагає розчищати територію, розміновувати. В хлопців професійна підготовка, найкраще обладнання, в них є чому повчитися», - розповідає в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.
За його словами, наразі в районі активно працюють над розчищенням завалів, проте роботи йдуть дуже повільно – розбирають обережно, адже під завалами все ще можуть бути люди.
У Бородянці росіяни почали розстріли мирного населення з перших днів війни. Стріляли по людях не лише з автоматів, а й із важкого озброєння, на дев'ятиповерхові будинки – скидали авіабомби. Окупанти не дозволяли розгрібати завали та визволяти з-під них людей, усіх, хто це робив - розстрілювали.
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/9CFLimdAqKGkn4LCEdHVSX8iys0IR0BH8HjWAOYV.jpg)
«Бородянка дуже зруйнована, всі багатоповерхові будинки потрібно відбудовувати з нуля. Вперше в тих краях після визволення був разом із президентом. Відчуття від побаченого - велика злість. Тих, хто таке зробив, не можна назвати ні людьми, ні народом. Інша емоція - це гордість за наші Збройні сили. Зараз вже частину розбитої ворожої техніки прибрали, але коли бачиш всі ці спалені БТРи і танки, розумієш, яку силу відбили наші хлопці, якими були масштаби боїв.
Коли були в Бородянці, почули багато приємного про наших волинян, в тому числі від місцевого населення - як вони підтримують і допомагають, наскільки чітко виконують всі бойові завдання», – розповів про візит у Бородянку народний депутат України Вячеслав Рубльов.
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/EqgpxeSyIZzzNrLmBBtYgwhfTH7M6wI6hx0zytHU.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/k6c7fsza7s6Lb0CadK1TEBbUPBEPW4aMNGAF7IAS.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/7GmkRpqobSp0qEe1zRbrYjUkEUo83FnbZYa18A6A.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/NW6N7IRTPGlIFc0gLpzTe00T5s2JGNGGAHpW1fJi.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/MLIRG6thQIKjRiO8wAy83GBEZbc85cHqKiFnssmB.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/rMRNYgKETCgI4N6NlYH51oSGjiXnAoF5CJZ7XVoF.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/6uoi20VxMUngXuauzjzTg4SPnF0FQlQNeNy63Tt7.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/dgMcj7g4WPFqLzDv8GAuR8obrbqzzVzDknAok8PN.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/gyCjTuv0TMARpODoXspI6NKW6tIAaasmrP1kKyTP.jpg)
![Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/UoydxdM8G8R6OKAUmgU00u32FitpAOhX7EFOxW8i.jpg)