Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині

Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині

У Київській області триває розмінування населених пунктів та відновлення інфраструктури, знищеної окупантами. У той же час залишається потреба в укріпленні обороноздатності регіону. Для забезпечення відповідних завдань у населені пункти Київщини відправили підрозділ Луцької територіальної оборони.

«Рота тероборони з Луцька відпрацювала всі навколишні села і хочу подякувати командиру їхнього батальйону, що відправили нам таку підмогу. В Бородянці дуже багато роботи, руйнування великі, велика територія замінована, є багато боєприпасів, які не розірвалися і теж становлять небезпеку. Луцька тероборона серед інших завдань допомагає розчищати територію, розміновувати. В хлопців професійна підготовка, найкраще обладнання, в них є чому повчитися», - розповідає в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.

За його словами, наразі в районі активно працюють над розчищенням завалів, проте роботи йдуть дуже повільно – розбирають обережно, адже під завалами все ще можуть бути люди.

У Бородянці росіяни почали розстріли мирного населення з перших днів війни. Стріляли по людях не лише з автоматів, а й із важкого озброєння, на дев'ятиповерхові будинки –  скидали авіабомби. Окупанти не дозволяли розгрібати завали та визволяти з-під них людей, усіх, хто це робив - розстрілювали.

Луцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині
Селищний голова Бородянки (у центрі) разом з Луцькою теробороною під час візиту народного депутата Вячеслава Рубльова та луцьких депутатів Андрія Разумовського і Романа Бондарука

«Бородянка дуже зруйнована, всі багатоповерхові будинки потрібно відбудовувати з нуля. Вперше в тих краях після визволення був разом із президентом. Відчуття від побаченого - велика злість. Тих, хто таке зробив, не можна назвати ні людьми, ні народом. Інша емоція - це гордість за наші Збройні сили. Зараз вже частину розбитої ворожої техніки прибрали, але коли бачиш всі ці спалені БТРи і танки, розумієш, яку силу відбили наші хлопці, якими були масштаби боїв.

Коли були в Бородянці, почули багато приємного про наших волинян, в тому числі від місцевого населення - як вони підтримують і допомагають, наскільки чітко виконують всі бойові завдання», – розповів про візит у Бородянку народний депутат України Вячеслав Рубльов.

 

Луцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на КиївщиніЛуцька тероборона виконує бойові завдання на Київщині

Можливо зацікавить

Спогади про Героя

Воював заради доньки: молодий захисник з волинської бригади загинув від вибухової травми

Виїзд студентів за кордон

Хотів провідати бабусю: як покарали студента-ухилянта на Волині

Війна в Україні
відео

Дві донечки залишились без батька: на Волинь востаннє повернувся Герой Ігор Чак

Війна в Україні

Не встиг відзначити 25-річчя: на війні загинув Герой, який проживав на Волині, Олександр Черниченко

війна в Україні

Третя трагічна звістка в громаді за тиждень: на війні загинув Герой з Волині Андрій Фесенко

війна в Україні

Загинув у бою: на Волині прощатимуться із Героєм Віталієм Собчуком

ЗСУ війна

Воює на найгарячіших напрямках: луцький тренер з біатлону отримав почесну відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Війна в Україні

Зупинилося серце: на Волині попрощаються із молодим Героєм Юрієм Лісниченком

Виїзд за кордон

Заробляв на війні: як покарали волинянина за переправлення ухилянта