Луцький депутат Андрій Костенко приєднався до лав армії

Луцький депутат Андрій Костенко приєднався до лав армії

Депутат Луцької міської ради, член фракції «Слуга Народу» Андрій Костенко приєднався до лав Української Добровольчої Армії.

Він розповів Insider Media, що після 24 лютого, як і сотні тисяч людей в нашій державі, прагнув потрапити в зону бойових дій.

«Не хотів відсиджуватися в тилу чи за кордоном і тому намагався потрапити на передову, але згодом прийняв обдумане рішення залишитися в Луцьку і волонтерити. Наша організація - Волинський Актив Молоді - з перших днів перетворилася в волонтерський центр, який допомагав і військовим, і переселенцям, і біженцям.

Проте сьогодні бачу, що військові адміністрації добре виконують свою роботу, а волонтерську роботу підхопили мої колеги, наприклад, Богдан Лебідь. Знаю, що мій колега - голова фракції Роман Бондарук - підтримає наших однодумців. Тому я можу спокійно передати цей напрямок колегам, та приєднатися до лав наших військових», - сказав Андрій Костенко.

Луцький депутат Андрій Костенко приєднався до лав арміїЛуцький депутат Андрій Костенко приєднався до лав арміїЛуцький депутат Андрій Костенко приєднався до лав армії

Він переконаний, що сьогодні місцеві депутати мають іти до війська, адже в регіонах ефективно працюють військові адміністрації та волонтерські центри, і обранці громади мали б показувати приклад своїм виборцям та йти в армію.

«Взагалі з кожної фракції в радах хоча б одна людина мала стати до лав захисників, оскільки в моїй фракції цього й досі не зробив ніхто, то я вирішив здійснити плани, які виношував ще з 24 лютого», - додав Андрій Костенко.

Читайте також:

Можливо зацікавить