Луцький університет повертається до очного навчання

Луцький університет повертається до очного навчання

З четверга, 2 лютого, у Луцькому національному технічному університеті розпочинається другий семестр навчання. При цьому навчання буде очним.

Про це повідомила ректора закладу Ірина Вахович. 

 «Від завтра в Луцькому національному технічному університеті студенти розпочинають в очній формі ІІ семестр навчання. Дякую ПАТ «Волиньобленерго» за коригування графіка відключення електроенергіі, що дозволяє забезпечити якісний освітній процес», - йдеться у дописі. 

Зазначається, що при цьому дещо змінено тривалість аудиторних занять.

Читати також:

Можливо зацікавить

Скільки коштує навчання у луцьких вишах і яка спеціальність найдорожча

Скільки коштує навчання у луцьких вишах і яка спеціальність найдорожча

На Волині навчають кандидатів в усиновлювачі та патронатні сім’ї: як це відбувається
відео

На Волині навчають кандидатів в усиновлювачі та патронатні сім’ї: як це відбувається

Одинадцятикласниця з Волині з проєктом про прихований бік моди отримала бронзову нагороду у США

Одинадцятикласниця з Волині з проєктом про прихований бік моди отримала бронзову нагороду у США

На Волині у трьох ліцеях громади припиняють набір старшокласників

На Волині у трьох ліцеях громади припиняють набір старшокласників

У Луцьку встановили відновлену скульптуру кликуна Книжка
фото

У Луцьку встановили відновлену скульптуру кликуна Книжка

«Дитина має знати, що її люблять»: відверта розмова з вчителькою з Луцька, яка стала однією з найкращих педагогинь України
фото

«Дитина має знати, що її люблять»: відверта розмова з вчителькою з Луцька, яка стала однією з найкращих педагогинь України

На Волині батьки протестують проти закриття гімназії у селі
відео

На Волині батьки протестують проти закриття гімназії у селі

На Волині посадовців підозрюють у розтраті коштів під час закупівлі техніки для шкіл

На Волині посадовців підозрюють у розтраті коштів під час закупівлі техніки для шкіл

На Волині п’ятеро дітей пів року не ходили до школи: через прогули оштрафували матір

На Волині п’ятеро дітей пів року не ходили до школи: через прогули оштрафували матір