Мародерство чи законність: між луцькою підприємицею та ПортCity виник конфлікт

Мародерство чи законність: між луцькою підприємицею та ПортCity виник конфлікт

"Зважаючи на ситуацію, що склалась у співпраці з одним із партнерів, та інформацію, опубліковану на порталі Уніан, адміністрація ТРЦ ПортСity наголошує, та гарантує, що всі взаємовідносини з партнерами відбуваються виключно в правових рамках згідно чинного законодавства України та діючих договорів оренди, підписаних з партнерами.

Вважаємо, що гучні заяви про мародерства та зловживання, як мінімум, не коректні у час, коли адміністрація намагається забезпечити повноцінне функціонування комплексу задля підтримки партнерів, працівників та відвідувачів. Вважаємо, що подібні заяви робляться з метою уникнення взятих на себе зобов’язань, використання ситуації, що склалась в країні, на власну користь, а також сіяння паніки серед партнерів та працівників комплексу", - йдеться в офіційній заяві ПортСity.

Також адміністрація торгового центру нагадує, що виконує розпорядження Президента України про відновлення роботи бізнесу на територіях, де не ведуться активні бойові дії, задля підтримки економіки країни. З 177 орендарів, станом на сьогодні, у ТРЦ ПортCity працює 123.

Зазначимо, що за словами Наталії Швай, ще у січні вона написала заяву, що її магазин хоче виїхати з торгового центру: "Але для того, згідно з договором потрібно було заплатити оренду за три місяці. Коли ж 24 лютого розпочалась війна, ми зустрілись із форс-мажорною ситуацією. Ми проплатили оренду за січень та лютий, але ТЦ вимагає ще оплату за березень та квітень", - розповіла Наталія Швай у коментарі Уніан.

За її словами, орендарі у Луцьку опинились у ситуації заручників. Розірвати договір по форс-мажору не дають, а проплатити захмарні рахунки по оренді немає з чого. Наразі підприємиця не в змозі торгувати далі, та хоче лише забрати свій товар.

16 березня власниця магазину звернулася до правоохоронців через перешкоджання орендодавцем її спробі забрати товар з торгової точки. Цю інформацію для ВСН підтвердили у поліції Волині, і зазначили, що наразі триває перевірка, після якої буде прийняте відповідне рішення.

Журналісти ВСН зв'язалися з пані Наталією, проте сьогодні вона відмовилася коментувати ситуацію, посилаючись на зайнятість. 

Можливо зацікавить