Масована атака РФ на Україну: Зеленський закликав світ до сильних кроків

Зеленський, війна в Україні

Держави умовного Заходу можуть допомогти зупинити російський ракетний терор проти України, зокрема на кшталт ударів 8 липня по цивільних об'єктах у різних містах, завдяки «сильним крокам», а не висловлюючі співчуття або стурбованість.

Про це заяви президент України Володимир Зеленський 

Глава держави зазначив, що через сьогоднішній російський ракетний обстріл по містах України загинули 37 людей, і понад 170 були поранені. Він додав, що серед жертв - троє дітей

«Загалом пошкоджені майже 100 об'єктів: дитяча лікарня, звичайні будинки, дитячі садки, пологовий будинок, коледж, бізнес-центр. На місцях досі триває розбір завалів», - йдеться в повідомленні Зеленського.

Президент наголосив, що російські терористи «мають за це відповісти».

«Просто стурбованість не зупиняє терору. Співчуття - це не зброя. Потрібно збивати російські ракети. Потрібно знищувати російську бойову авіацію там, де вона базується. Потрібно робити сильні кроки, які не залишать жодного дефіциту безпеки», - сказав він.

Також український президент додав, що світ має для цього необхідну силу, партнери здатні це зробити, і «рішення потрібні якнайшвидше».

Читайте також:

Можливо зацікавить