Медики боролися більше двох годин за його життя: російська ракета вбила 8-річного хлопчика

Медики боролися більше двох годин за його життя: російська ракета вбила 8-річного хлопчика

11 серпня росіяни обстріляли аеробалістичними ракетами Івано-Франківщину. Одна з ракет влучила на територію приватного будинку в Коломийському районі. Там проживала сім’я з трьома дітьми. Внаслідок атаки росіян 8-річний Володя отримав смертельні поранення, медики не змогли його врятувати.

Про  це повідомляють голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук

Хлопчик під час ракетного удару Володя перебував на подвір’ї і отримав численні осколкові поранення.

«За лічені хвилини прибула «швидка». Хлопчика шпиталізували до лікарні у критичному стані з важкими травмами. Більше двох годин наші медики боролися за його життя, але, на жаль, безуспішно», - написала Онищук.

Голова Івано-Франківської ОВА висловила щирі співчуття рідним загиблого хлопчика, а також закликала мешканців Прикарпаття не нехтувати сигналами «повітряної тривоги».

 

На загибель Володі також відреагувало управління освіти Коломийської міської ради.

«З глибоким сумом управління освіти та заклади освіти Коломийської міської територіальної громади сприйняли звістку про трагічну загибель від ворожої ракети учня Коломийського ліцею №2 Володимира Балабаника, 2015 року народження. Висловлюємо щирі співчуття його рідним та близьким. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам'ять, ангелику!», - написало управління освіти у фейсбук.

Читайте також:

Можливо зацікавить