Молода українка пішла в армію снайпером аби нею гордився молодший брат
![Молода українка пішла в армію снайпером аби нею гордився молодший брат](https://vsn.ua/storage/news/C8hec8CyhCRi3gbDBOt0GW9nCP92KiVTuLFS59SZ.png)
Знайомтесь, снайперка з позивним «Угольок». До армії дівчина потрапила тому, що хотіла, аби її молодший брат, який також служить, пишався нею. Про неї пишуть на офіційній сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил.
У 2017 році «Угольок» потрапила на службу до одного з батальйонів морської піхоти.
У січні цього року у снайперки закінчився контракт і вона вирішила зробити перерву. Але вона була не довгою. Буквально за місяць розпочалася повномасштабна війна і «Угольок», взявши свій досі не розібраний рюкзак, повернулася до морської піхоти захищати свою країну в якості мобілізованої:
«Мочити їх всіх треба! Це не люди. Фашисти й ті не були такими підлими, як ці орки. Ми обов’язково переможемо. Особисто я буду стояти до останнього! Радує, що деякі наші люди відкрили очі, і тепер розуміють, хто є хто!», - каже «Угольок».
![Молода українка пішла в армію снайпером аби нею гордився молодший брат](https://vsn.ua/storage/image-icons/GQ3tNlbUr9JBx8d0nILYBE5N7jzy7YtFsZtvs1J0.jpg)
![Молода українка пішла в армію снайпером аби нею гордився молодший брат](https://vsn.ua/storage/image-icons/j7n3JDpO9F18RWfYNn78m1klywCmHCieynqbmGb8.jpg)