"Можу битися тільки лівою рукою": Ілон Маск продовжує тролити путіна

"Можу битися тільки лівою рукою": Ілон Маск продовжує тролити путіна

Декілька днів тому Ілон Маск опублікував у твіттері повідомлення про те, що викликає путіна на двобій: "Я кидаю виклик Володимиру Путіну. В єдиноборстві. Ставка - Україна".

Замість президента рф відгукнувся голова Роскосмосу Дмитро Рогозін. Він відправив Маску уривок з “Казки про попа і наймита його Балду” А. С. Пушкіна. Та коментатори зазначили, що цим Рогозін лише зганьбився, адже порівняв путіна з наймитом Балдою.

Після Рогозіна відповідь Маску дав Рамзан Кадиров. У своїй "грізній відповіді" Кадиров заявив, що "не радив би тягатися з Путіним", назвав Ілона Маска "твіттерним бізнесменом", а Путіна – "світовим політиком, стратегом та грозою Заходу та США". Мовляв, Путін буде "негарно виглядати, якщо битиме слабшого від себе супротивника".

При цьому Кадиров, як заведено у "політиків" із Росії, використав тюремну звичку і спробував принизити опонента, називаючи його жіночим іменем Ілона замість Ілон.

Кадиров також похизувався чеченськими бійцівськими клубами, російським університетом спецназу і чеченським республіканським пропагандистським каналом, де Маску "розкажуть про американські методи чорного піару та навчать вести соцмережі". "Приїзди в Грозний, тут із тебе зроблять чоловіка", – пихато закликав Кадиров.

На багатослівний хамський допис Кадирова Маск дав відповідь усього з двох речень: "Дякую за пропозицію, але таке чудове навчання дало б мені надто велику перевагу. Якщо він боїться битися, я погоджуся використовувати лише ліву руку, а я навіть не лівша", – написав Маск. І жартівливо підписався "Ілона".

Можливо зацікавить

війна в Україні скандал
відео

«Відкритим текстом сказали, що будемо заважати»: деталі скандалу між вдовою воїна та рестораном під Луцьком

Як можна звільнитися з військової служби в час воєнного стану

Як можна звільнитися з військової служби в час воєнного стану

Бої Донеччина

Третя трагічна звістка в громаді за тиждень: на війні загинув Герой з Волині Іван Войчук

поховання військового

Передчасно пішов з життя: на Волині попрощаються із Героєм Анатолієм Дорошем

Війна в Україні
відео

Дві втрати в одній громаді: на Волині «на щиті» зустріли Героїв Олексія Хоміча та Олексія Стахорського

«Втратив друга та ногу й переніс 14 операцій»: 22-річний військовий з Волині проходить реабілітацію та мріє про повернення «до своїх»
відео

«Втратив друга та ногу й переніс 14 операцій»: 22-річний військовий з Волині проходить реабілітацію та мріє про повернення «до своїх»

війна

За покликом власного сумління доєднався до війська: на війні загинув Герой з Волині Андрій Сливка

Поховання військового
відео

Передчасно обірвалося життя: на Волині попрощалися із Героєм Олександром Мажулою

Мобілізація поганий зір

Хвороби ока, які звільняють від мобілізації: перелік