Мріяв стати рятувальником: на війні з росією загинув 23-річний волинянин
![Мріяв стати рятувальником: на війні з росією загинув 23-річний волинянин](https://vsn.ua/storage/news/b0hM7m8soCXGol8JQ0Vqzj7MbwQeetYZpiRMnejv.png)
Внаслідок ворожого обстрілу у Запорізькій області загинув старший солдат Валерій Мартинюк з села Ласків Володимирської громади. Про це повідомляє голова громади Ігор Пальонка.
«Мужній 23-річний воїн служив у ЗСУ за контрактом, по закінченню якого у червні цього року мріяв піти у рятувальники. Та не судилося...», - йдеться в повідомленні.
Про час і місце прощання з Валерієм Мартинюком буде повідомлено додатково.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!