На фронті загинув відомий військовий фотограф Арсен Федосенко

на війні загинув Арсен Федосенко

 10 червня, стало відомо про загибель на фронті відомого фотографа Арсена Федосенка, який приєднався до лав Збройних Сил України весною 2022 року.

Трагічну звістку повідомив екснардеп Борислав Береза у своєму Telegram. Зазначив, що познайомився з Арсеном у 2022 році.

«До ЗСУ приєднався весною 2022. Ми тоді з ним і познайомилися. Трохи пізніше, у травні, коли він з групою журналістів їздили по лінії фронту і робили репортажі про військовослужбовців, то перетнулися на Запоріжжі у Білогірї. Це була наша крайня позиція. Постійні обстріли. І він туди приїхав. Не налякався. Як і завжди. Він посміхався і робив фото. На нулі», — йдеться в повідомленні.

Велика кількість світлин, які були опубліковані в офіційних джерелах Управління стратегічних комунікацій зроблені саме Арсеном Федосенком.

«Військовий фотограф завжди ризикує життям, щоб ми побачили більше… Він показував усім нам обличчя українських героїв у пікселі. Він був… Страшне слово «був». Р@сня вбила його. КАБи», — написав Береза.

Останній допис на сторінці Арсена Федосенка був опублікований всього кілька днів тому — 6 червня. Арсен вітав своїх колег з днем журналіста.

Вічна пам'ять і шана Герою!

Можливо зацікавить