На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

На Рівненщині схилили голови над трьома загиблими воїнами - Богданом Чижем, Ігорем Козіцьким та Віталієм Варшиком.

Дубенщина попрощалася із Героями – Богданом Чижем та Ігорем Козіцьким.

У Радивилівській громаді провели живим коридором в останній шлях захисника Богдана Чижа.

Богдан був призваний на службу під час мобілізації 2022 року. В ЗСУ служив на посаді механіка-водія в 25-й окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді. На жаль, воїн загинув 19 квітня 2023 року в районі населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району на Луганщині. Поховали Богдана на міському кладовищі Радивилові. У загиблого залишились батьки.

В Крупецькій громаді останньою життєвою дорогою провели захисника Ігоря Козіцького з с. Гоноратка.

Ігор був мобілізований до лав Збройних Сил України в серпні 2022 року. Воїн проходив службу на посаді стрільця в 13-му окремому десантно-штурмовому батальйоні імені Героя України полковника Тараса Сенюка. На жаль, чоловік загинув 21 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання у м. Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області. У загиблого залишились мама, дружина та двоє дітей.

У Рівному на майдані Незалежності попрощалися із Захисником України Віталієм Варшиком, 1968 року народження.

Практично від початку повномасштабного вторгнення Віталій був мобілізований. Тож із березня 2022 року служив у лавах Збройних Сил України, хоч і мав проблеми зі здоров’ям, вважав, що йде служити не за гроші, йде захищати нашу країну, щоб діти й онуки могли спати спокійно. Після мобілізації Віталій опинився у тій же частині, де минала його строкова служба в армії, лиш, наразі, довелося перекваліфіковуватися, бо на строковій службі він був зв’язківцем, а тепер опановував РЕБ – радіоелектронну боротьбу. Після навчань на Львівщині військового перевели на Запоріжжя, а за тим – і на передову.

Служба сильно зашкодила здоров’ю Віталія, півтора місяці він провів у лікарні з важкою пневмонією, коли ж вилікувався, знову повернувся до своїх побратимів. А 21 квітня, в зоні бойових дій, неподалік населеного пункту Матвіївка Запорізької області у 55-річного молодшого сержанта Віталія Варшика зупинилося серце.

Поховали Воїна в рідному селі Сіянці на Острожчині.

Редакція ВСН висловлює співчуття родинам загиблих. Вічний спокій та шана Героям!

На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

Можливо зацікавить