«На щиті»: у громаді на Волині зустріли 39-річного Героя Миколу Ковальчука
В Любомльській громаді зустріли траурний кортеж із тілом воїна Миколи Ковальчука з села Піща Шацької громади, який загинув у бою 16 липня на Донеччині.
У п'ятницю, 19 липня, в післяобідню пору, місцеві жителі гідно вшанували захисника, створивши живий коридор і встеливши квітами його шлях додому.
Похорон Героя відбудеться 20 липня в Свято-Казанському храмі села Піща.
Нагадаємо, воїн із села Піща захищав Україну в складі військової частини А 7369, мав звання штаб-сержанта. Свій останній бій Микола Ковальчук прийняв 16 липня 2024 року на Донеччині. 22 травня йому виповнилося 39 років. В захисника в рідному селі залишилися дружина, двоє дітей і мама.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!