«Беріг своїх бійців і сам йшов туди, куди не відважувалися інші»: на війні загинув Герой з Луцька Ігор Приступа

«Беріг своїх бійців і сам йшов туди, куди не відважувалися інші»: на війні загинув Герой з Луцька Ігор Приступа

На війні з російськими окупантами загинув волонтер, Герой з Луцька Ігор Приступа.

Про це у неділю, 16 червня повідомили у соцмережах. 

Відомо, що Ігор Приступа воював з часів АТО. Друзі та знайомі загиблого діляться спогадами про загиблого.

«Корнет...ти назавжди в нашій пам'яті, в пам'яті про ті найщасливіші студентські часи. Сука війна», - пише Іван Мирка.

«Просто не віриться... Не можу підібрати слів, щоб описати всю бурю емоцій. Кл#та раша. Згадую студентські роки, твої жарти і не можу спинити сліз. Легких хмаринок тобі, Корнет! Дякую, друже, що захищав нас», - написала Наталка Андрощук.

«Корнет. Ігор Приступа. Такий яскравий, щирий, відданий у дружбі, хоробрий і легкий. Як козак Мамай. Я щиро вірила, що перед такими й смерть відступає. Боляче так. Вбили виродки, вирвали з життя. Герою Слава!», - написала Наталя Дзямулич.

«Біль... найстрашніший рік в моєму житті. Корнетіще, братику, твоя посмішка назавжди. Ти тільки ж приїздив в Київ і ми мочили в каві твій орден мужності і нову «бричку», а митрополит Епіфаній особисто тобі дарував нагороду і хрестик в Михайлівському Золотоверхому. Ми так пишаємося тобою і як нам усім тепер тебе не вистачатиме. Я просто розриваюся від того що зараз твориться у Олі і твоїй сімʼї... Грьобана війна, переїжджає катом всіх близьких і все найважливіше. Друже, у кожного з нас є щось особливе повʼязане з тобою, ти міг поговорити про важке і знаходив слова підтримки, міг згадати наше університетське життя і заглянути в душу. Вмів попри все сіяти сміх і вселяти віру. Ти беріг своїх бійців і сам йшов туди куди не відважувалися інші. Ти є, був і будеш боронити нас всіх, мій небесний воїну. До зустрічі. Царство Небесне, янголе охоронцю цієї страждаючої країни», - написав Artem Neba.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині воїна. Вічна шана і пам'ять Герою! 

Можливо зацікавить