На війні загинув відомий український адвокат

На війні загинув відомий український адвокат

На фронті загинув відомий адвокат Денис Гордєєв, який воював у складі ДУК «Правий сектор» та «Дніпро-1» у 2014-15 роках. Раніше його підозрювали у вбивстві офіцера СБУ із Волині Віктора Мандзика.

Про його смерть повідомив інший адвокат Євген Солодко, пише Обозреватель.  

Денис Гордєєв став відомим широкому загалу у 2015 році, коли голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинуватив його у вбивстві офіцера СБУ Віктора Мандзика у Волновасі. Для Гордєєва тоді все завершилось тим, що він понад чотири роки провів за ґратами і вийшов на волю у 2019 році.

До цього часу немає відповіді на запитання, що ж тоді сталося на Донбасі. За версією слідства, у Мандзика у 2015 році стріляли на блокпості Волновахи, коли той намагався затримати фури з контрабандою на окуповану територію. Саме «Адвокату» (позивний Гордєєва, який тоді був добровольцем у зоні АТО) слідство інкримінувало скоєння фатального пострілу. Сам Гордєєв наполягав на тому, що Мандзика не вбивав, а намагався протидіяти контрабанді, яку нібито покривали силовики.

Також на початку лютого 2022 року Денис Гордєєв став адвокатом Артемія Рябчука, якого затримали після стрілянини на території заводу «Південмаш» у Дніпрі, коли загинули четверо військовослужбовців НГУ та жінка-контролер КПП.

 

Можливо зацікавить