На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою
![На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою](https://vsn.ua/storage/news/TWV8NM6sQMndaVd5aWoDiZVtdER8PvnZWQEeXVZs.png)
У Луцькому районі рятувальники надавали допомогу підлітку, який травмувався під час роботи з болгаркою.
17 травня о 13:51 працівники групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення вирушили за викликом у с. Прилуцьке Луцького району.
«15-річний підліток різав болгаркою дріт, у якийсь момент він намотався на ріжучий круг болгарки і частину кисті руки хлопця. За допомогою кусачок рятувальники відʼєднали жмут дроту від інструменту та звільнили руку. Опісля разом з медиками транспортували хлопчину до медустанови», - йдеться у дописі.
![На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою](https://vsn.ua/storage/image-icons/2ZLKbRxk4WPHXZEjltK8cIX8CsjCJXUTCCxdu1oD.jpg)
![На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою](https://vsn.ua/storage/image-icons/pgZcOFetMaqPDXiX5Sk5JgTjutgZgX0fJ68j8HCl.jpg)
![На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою](https://vsn.ua/storage/image-icons/UWOX9ICJBypqmu7FPiGecAISkVllf3MN345579Km.jpg)
![На Волині 15-річний юнак травмувався під час роботи з болгаркою](https://vsn.ua/storage/image-icons/VTOyqoFvDXHud3kkfWVinC4NFFHjfxzaTzGyAS9O.jpg)
Читайте також: