На Волині авто збило 64-річну жінку

На Волині авто збило 64-річну жінку

У Нововолинську сталася дорожньо-транспортна пригода — авто збило жінку.

Аварія сталася у середу, 3 червня, пишуть Волинські новини.

Зі слів очевидців, водій авто скоїв наїзд на жінку. Пішохідка отримала тілесні ушкодження.

На місці аварії працювали правоохоронці та медики.

Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу 64-річній жінці.

У постраждалої діагностували забої.

Їй надали невідкладну медичну допомогу та доправили у лікарню.

Читайте також: 

Можливо зацікавить