На Волині авто збило 64-річну жінку

На Волині авто збило 64-річну жінку

У Нововолинську сталася дорожньо-транспортна пригода — авто збило жінку.

Аварія сталася у середу, 3 червня, пишуть Волинські новини.

Зі слів очевидців, водій авто скоїв наїзд на жінку. Пішохідка отримала тілесні ушкодження.

На місці аварії працювали правоохоронці та медики.

Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу 64-річній жінці.

У постраждалої діагностували забої.

Їй надали невідкладну медичну допомогу та доправили у лікарню.

Читайте також: 

Можливо зацікавить

На Волині сталися дві ДТП з мотоциклами - травмувалися четверо підлітків

На Волині сталися дві ДТП з мотоциклами - травмувалися четверо підлітків

Надіслав канабіс у колонію: 22-річного волинянина взяли під варту

Надіслав канабіс у колонію: 22-річного волинянина взяли під варту

Викрадав алкоголь і погрожував ножем: волинянина відправили на госпіталізацію до психлікарні

Викрадав алкоголь і погрожував ножем: волинянина відправили на госпіталізацію до психлікарні

Електросамокати і ДТП: Волинь у п’ятірці антирейтингу областей України

Електросамокати і ДТП: Волинь у п’ятірці антирейтингу областей України

7 тисяч доларів за фіктивну ВЛК: начальника ТЦК на Волині підозрюють у корупційній схемі
відео

7 тисяч доларів за фіктивну ВЛК: начальника ТЦК на Волині підозрюють у корупційній схемі

Трагедія у громаді на Волині: пожежа забрала життя військовослужбовця і його брата

Трагедія у громаді на Волині: пожежа забрала життя військовослужбовця і його брата

На Волині за 460 мільйонів гривень зведуть новий корпус психіатричної лікарні

На Волині за 460 мільйонів гривень зведуть новий корпус психіатричної лікарні

Чистота Світязя під загрозою: навколо озера виявили перевищення нітратів і фосфатів

Чистота Світязя під загрозою: навколо озера виявили перевищення нітратів і фосфатів

9 місяців стримували ворога на Харківщині: прикордонники Волинського загону отримали нагороди

9 місяців стримували ворога на Харківщині: прикордонники Волинського загону отримали нагороди