На Волині авто злетіло у кювет і перекинулося: постраждали двоє чоловіків
У неділю, 21 червня, в селі Любохини на Волині сталася аварія. Водій авто не впорався з керуванням та злетів з дороги, автівка перекинулась.
Про це повідомляють Волинські новини з посиланням на очевидців, які і викликали на місце події швидку медичну допомогу.
Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», в аварії травмувалися двоє чоловіків.
У 20-річного чоловіка діагностували рвану рану волосяної частини голови. Після надання медичної допомоги він відмовився від госпіталізації.
У іншого чоловіка діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Його доставили у медичний заклад.
Читайте також:
- У Луцькому районі зіткнулося кілька автівок, є травмовані
- ДТП у Луцьку: два авто розтрощені, постраждала жінка
- У Луцьку затримали п'яного 18-річного водія без прав