На Волині брат учасниці ОУН відзначив 90-літній ювілей
![На Волині брат учасниці ОУН відзначив 90-літній ювілей](https://vsn.ua/storage/news/FNTFdSh0sbctzceYpFHzpQfNWNqp8Fm6hzS5Z21G.png)
Поважний ювілей відзначив житель Рожищенської громади Григорій Садік.
Ювіляр - патріот України, брат учасниці ОУН Ніли Садік, котрий разом з батьками та іншими родичами зазнав політичних репресій за свідому проукраїнську позицію та був засланий на спецпоселення в Кемеровську область на 10 років, - йдеться на сайті Рожищенської міськради.
Григорій Садік діждався статусу «реабілітований», хоч у житті доводилося нелегко.
Від імені громади та Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука з поважним ювілеєм Григорія Івановича привітав начальник гуманітарного відділу Ігор Кузава, який зичив імениннику міцного здоров'я та довгих років життя.
![На Волині брат учасниці ОУН відзначив 90-літній ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/ucPuPIo8haddTYMo8oBL9ixxU0tFCiDRqpb9SOIf.jpg)
Від Волинської обласної Спілки політв'язнів та репресованих вітання імениннику передала членкиня Спілки Валентина Добровольська.
А повстанські пісні у виконанні фольклорного колективу «Материнка» клубу-філії с. Кобче КЗ «Центр культурних послуг» Рожищенської міської ради не лише додали святковості поважній даті, а й повернули ювіляра у роки юності.
Читайте також:
- З початку війни не спілкується з дочкою, яка живе в Білорусі: волинянка відзначила 100-річний ювілей
- У Рожищенській громаді стартував проєкт «Адмінсервіс «Ветеран»
- Три громади на Волині отримали шкільні автобуси