На Волині через недбалість людей виникло сім пожеж: досі гасять займання на торфовищі
Протягом минулої доби в області зафіксовано 7 пожеж на відкритих територіях у Ковельському, Луцькому та Камінь-Каширському районах. Горіли суха трава, чагарники та сміття, а в окремих випадках вогонь поширювався на будівлі. Рятувальники ліквідували всі займання та продовжують гасіння пожежі на торфовищі поблизу села Ржищів.
Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Зокрема, у Ковелі та поблизу села Велика Ведмежка горів сухостій. Менші займання трави зафіксовані у селі Світязь, поблизу села Коцюри на Ковельщині та в Луцьку на вулиці Карпенка-Карого, де причиною став кинутий недопалок. У селищі Торчин із підпаленого невідомими особами сміття вогонь перекинувся на приватну дерев'яну господарську будівлю й пошкодив стіну.
На місцях працювали рятувальники, займання ліквідовані. У більшості випадків до пожеж призвело необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Крім того, рятувальники продовжують ліквідацію складної пожежі на торфовищі поблизу села Ржищів Мар’янівської громади.
Головне управління ДСНС України у Волинській області вкотре закликає громадян бути максимально свідомими, адже спекотна погода у поєднанні з людською недбалістю перетворює будь-яку іскру на масштабне стихійне лихо, що загрожує не лише довкіллю, а й майну та життю людей.
Читайте також:
- У Луцьку горіло відділення «ПриватБанку»: що відомо
- На Волині через необережне поводження з вогнем ледь не згоріла господарська будівля
- «Не залишилося нічого»: на Волині багатодітна сім’я втратила два будинки через пожежу