На Волині чоловік отримав 2 роки тюрми за побиття матері та напад на поліцейського

На Волині чоловік отримав 2 роки тюрми за побиття матері та напад на поліцейського

Любомльський районний суд засудив місцевого мешканця до 2 років позбавлення волі за систематичне домашнє насильство та напад на поліцейського. Попри попередні випробувальні терміни та програми для кривдників, чоловік у стані алкогольного сп’яніння вдарив правоохоронця кулаком і продовжував тероризувати власну родину, через що тепер відбуватиме реальний термін ув’язнення.

Про це пише БУГ, посилаючись на вирок Любомльського районного суду.

Любомльський районний суд поставив крапку у справі місцевого мешканця, чия агресія переросла з домашнього насильства у напад на правоохоронця. Попри статус військовослужбовця та неодноразові шанси на виправлення, чоловік опинився на лаві підсудних і отримав реальний термін ув’язнення.

Обвинувачений вже не вперше потрапляє в поле зору правосуддя. У грудні 2024 року був засуджений за домашнє насильство до пробаційного нагляду та програми для кривдників, у липні 2025 щодо нього винесли новий вирок – обмеження волі з іспитовим строком. У грудні 2025 його знову притягнули до відповідальності за ухилення від покарання. Однак гуманність судів не зупинила чоловіка, і ситуація лише загострилася.

12 липня 2025 року перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на власному подвір’ї, чоловік вчергове влаштував скандал. Його матір, знесилена від постійних знущань, викликала поліцію. Коли дільничні офіцери прибули на виклик, дебошир зустрів їх агресивно.

Спочатку він замахувався на поліцейських металевою трубою. Поки правоохоронці опитували свідків, чоловік вихопив з рук офіцера бланки пояснень, зіжмакав та викинув їх. Коли поліцейський намагався завадити хуліганським діям, обвинувачений умисно вдарив його кулаком у щелепу, спричинивши тілесні ушкодження. Втихомирити нападника вдалося лише за допомогою кайданок та силового затримання.

У суді матір підсудного розповіла, що син систематично виганяв її з дому, нецензурно лаявся та тримав у постійному страху. Висновок психолога підтвердив, що жінка перебуває в стані емоційного виснаження та постійної тривоги.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 126-1 (Домашнє насильство) та ч. 2 ст. 345 (Насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України. Він отримав остаточне покарання – 2 роки позбавлення волі. Тепер замість іспитових строків та «виховних годин» на кривдника чекає реальна тюремна камера.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощалась із захисником Олександром Шевченком

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із захисником Олександром Шевченком

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн