На Волині кордон із Білоруссю контролюють відеокамери. Прикордонники отримали нове обладнання

На Волині кордон із Білоруссю контролюють відеокамери. Прикордонники отримали нове обладнання

Волинськими прикордонникам передали монітори для системи відеоспостереження. Таку техніку для вартових кордону передають не вперше, але цього разу було спецзамовлення

Про це повідомили в Волиньраді. 

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою Волиньради Григорієм Недопадом передали широкоформатні монітори для системи відеоспостереження для Волинського прикордонного загону.

Про екрани з діагоналлю 50 і 55 сантиметрів, які їм 20 вересня передали очільники області, прикордонники попросили раніше, коли отримували від них чотири моніторів меншого формату.

Зі слів начальника прикордонного загону Сергія Лозінського  зараз стеження за відкритими ділянками українсько-білоруського рубежу здійснюється за допомогою 13-ти відеокамер з 20-50-тикратним наближенням. Очікується встановлення ще двох зі стократним трансфокатором.  

Відтак, широкоформатні монітори дуже потрібні для центру управління прикордонними службами, аби була змога одночасно вивести на екран зображення з усіх наявних камер спостереження.  

Екрани обладнані Android-боксами і мають повноцінний інтерфейс, як у планшетах чи смартфонах, вони зручні в управлінні, оснащені функцією запису відеоінформації та переносом її на інші носії чи зовнішні накопичувачі. 

Окрім цього на потреби прикордонного загону передали тактичне спорядження (військову форму, плитоноски, каремати тощо). 

Фото Волиньради ти Волинської ОВА

Можливо зацікавить