На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

Військову присягу склали військовослужбовці, які нещодавно приєдналися до лав Держприкордонслужби. Після проходження базової загальновійськової підготовки, в тому числі й у відомчих навчальних центрах, вони відправляться у прикордонні підрозділи, де проходитимуть подальшу службу. 

Один за одним, зі зброєю в руках, прикордонники присягнули обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість та ніколи не зрадити українському народові, інформує у фейсбуці Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

«Вітаємо побратимів з цією подією. Бажаємо сумлінно і чесно виконати свій конституційний обов’язок, самовіддано нести службу з охорони та оборони державного кордону України», – йдеться у дописі.

На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

Набір громадян у прикордонні підрозділи Волинського прикордонного загону триває. Тож запрошують усіх охочих доєднатися до колективу.

На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

«Чекаємо за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6. Додаткову інформацію щодо набору на службу можна дізнатися за телефоном +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08:00 до 17:00)», – додають у повідомленні.

На Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділиНа Волині новобранці поповнили прикордонні підрозділи

Читайте також:

Можливо зацікавить