На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем
![На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем](https://vsn.ua/storage/news/NE0imTBYotKcHq6MdkzrsK0N6WIxjFz7PNQAUnq0.png)
У суботу, 4 березня, волиняни провели в останню дорогу Героя Миколу Бондарця.
Про це повідомляє Православна Волинь.
Воїна відспівали у Свято-Троїцькому храмі селища Олика на Ківерцівщині.
«Заупокійне богослужіння очолив благочинний Цуманського округу прот. Віктор Михалевський, якому співслужили настоятель храму прот. Микола Яковлюк та клірики єпархії», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Герой з перших днів захищав рідну землю від російських окупантів. Смерть захисника настала 26 лютого 2023 року під час проходження ним військової служби, перебуваючи в наряді.
![На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем](https://vsn.ua/storage/image-icons/M9x9V9iKQrRiKG7ROt7uzEFzfiHIs9IqjLaXbv8I.jpg)
![На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем](https://vsn.ua/storage/image-icons/gD0nTEn2YOvEIe9fNy0u3Mv4r4v9jgXlMbT6oWZq.jpg)
![На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем](https://vsn.ua/storage/image-icons/mejy5pFuuauF47ZXh3WHlTNwUXo8xUIzaOaQKYVh.jpg)
![На Волині попрощалися із Героєм Миколою Бондарцем](https://vsn.ua/storage/image-icons/elU9TGaDE5T5bcQJgUmSqeFaKG0ClOvnmTv2BXEn.jpg)
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!