На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/news/XHcUgkZj9CHkL941dY23R7SvqzArc8cT2HbjTwTU.png)
У суботу, 8 квітня у Ковелі в останню дорогу провели захисників Євгенія Косарика та Юрія Бойчука, які віддали життя за Україну.
Про це у фейсбуці повідомив Ковельський міський голова.
Міський голова Ігор Чайка висловив співчуття родинам полеглих Героїв – Євгенія Косарика та Юрія Бойчука та розповів громаді про кожного з них.
Юрій Бойчук пройшов пекельний рік повномасштабного вторгнення. Він був мобілізований до війська 26 лютого 2022 року. Воював на Херсонщині, в Миколаївській та Харківській областях.
Юрій Бойчук загинув, отримавши важкі поранення, на другому році активної боротьби з російським агресором – а саме 2 квітня 2023 року поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області. Броньований транспортер, в якому був Юрій, наїхав на міну.
«Юрій працював в дорожній службі ШБУ-63 Ковеля, також дорожній службі біля Броварів на Київщині. Але мав серце патріота. Багато читав про історію України та історію воєн у всьому світі. Своє ім‘я він назавжди вписав в історію нашої країни і нашої громади. Лишилася без сина мама, без чоловіка – дружина, без тата – двоє синів», – пише Ігор Чайка.
Євгеній Косарик родом із села Доротище, навчався у місцевій гімназії. Після її закінчення отримав фах столяра у Ковельському професійно-технічному училищі. Багато хто з односельчан звертались до нього за допомогою в облаштуванні осель. Хлопець ніколи нікому не відмовляв.
Військова історія Євгенія Косарика розпочалася ще у 2014 році, коли він брав участь в АТО і вже тоді воював на сході. Там він отримав поранення і контузію. А коли 2022 року розпочалося повносмаштабне вторгнення, Євген пішов воювати добровольцем, хоч через інвалідність II групи міг лишатися вдома.
Коли війна покликала знову, Євгеній Косарик став заступником командира бойової машини, навідником-оператором гірсько-штурмового батальйону.
Він загинув ще 15 жовтня 2022 під час штурмових дій поблизу населеного пункту П’ятихатки Херсонської області. Його дружина довго шукала шляхи, аби повернути тіло коханого додому.
І ось через майже півроку з моменту загибелі отримали можливість попрощатися з Героєм, віддати його тіло землі тут, на рідній Ковельщині, кометує голова Ковелької міської ради,
Євгеній Косарик був удостоєний високих військових нагород і під час участі в АТО, і в березні 2022 року. Указом Президента України отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня.
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/YgXxfjmIPfFRocko9Ki95xyWisHglTsNdw7kL3mP.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/OFrvqDFhZIfgpcNBv0CFWFmp07vkCDyqTyt1BRAU.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/XnGkUl5p3emAavIeJtCfifZ7z95QzY0WAROXIxMi.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/0cNwqiyMeZiZ6o1jg3oAer6LTEmjAGF4ohNY2Eew.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/lv3aUOlGoiW3SzPfdJHMFQ8igpmj9l0CyQ6Emcvt.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/6zG1x7V2fE1HaDCIwjV7kSe7vQlxdR9MC8twv3jd.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/je2vMaeVvEz9nfEEoeAZQEcHO9ZmWJkdQMQVFiP6.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/4pknMZtNQApsc9uuCtUyz7Ne2b3uV95hQ0a05XWc.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/GtXwZfgjLjvPqoU1odojVYprlWz4V2TxCLpqbPkH.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/xAwZJ9V5I61SiXd4Ooevi9GUBlDGuFJ2xaDoK9Fz.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/X5ONqeTuJ7MJ3jXJ9IuDZIIqYzjv9DmTy9c0juxc.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/apeGRRtPqcN0FbeLKHbtBTTx33UgdNb4suKZiGaZ.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/VRTpuwoNrv3mw5OscFE9gylRrlucfcTgSoMDGYTl.jpg)
![На Волині попрощалися із загиблими Героями – Євгенієм Косариком та Юрієм Бойчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/tPFJdFLiM9jQ8kpoWs561zlisYH3xqVbdsNsu3XY.jpg)
Редакція ВСН висловлює співчуття родинам загиблих. Вічна шана і слава Героям!