На Волині п’яний водій врізався в дерево — авто загорілося

На Волині п’яний водій врізався в дерево — авто загорілося

У понеділок, 12 травня, в селі Романів Луцького району сталась аварія: водій легковика на швидкості влетів у дерево.

Від удару транспортний засіб загорівся, пише ІА «Волинські новини».

На місці події працювали рятувальники ДСНС та правоохоронці.

Як розповіли в пресслужбі ГУНП у Волинській області, травмованих у аварії немає. Водій не впорався з керуванням та вʼїхав у дерево, автомобіль загорівся. З водієм усе гаразд, на нього складають відповідні адмінпротоколи.

Попередньо, за кермом він був напідпитку.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощалась із захисником Олександром Шевченком

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із захисником Олександром Шевченком

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн