На Волині ремонтують міжнародну трасу

На Волині ремонтують міжнародну трасу

На автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на місто Люблін) дорожники ліквідовують вибоїни пневмоструменевим методом на відрізку Машів – КПП «Ягодин». Це ділянка дороги І категорії, тобто має два проїзди з двома смугами руху в одному напрямку.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Вчасна ліквідація аварійної ямковості дозволяє попередити подальше руйнування дорожнього покриття. А основне – забезпечити безпечний рух транспорту та зменшити аварійність на автошляхах.

Міжнародна автодорога М-07, відома серед водіїв як «варшавка», об’єднує п’ять областей країни і саме через Волинь веде до українсько-польського пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ».

Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «ЕКСПОДОР».

На Волині ремонтують міжнародну трасу

«Мали досить амбітні плани щодо відновлення в 2022 році цієї транспортної артерії, важливої не лише для області, а й для всієї країни, на ділянці від Ковеля до КПП «Ягодин». За кілька днів до початку повномасштабної війни на одному з цьогорічних об’єктів стартували ремонтні роботи. Та поки все довелось поставити на паузу. Та нічого. Після нашої Перемоги буде тут не лише «ямковий» ремонт», – йдеться у повідомленні.

Також Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватись Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Можливо зацікавить