На Волині рятувальники допомагають ліквідовувати підтоплення
![На Волині рятувальники допомагають ліквідовувати підтоплення](https://vsn.ua/storage/news/txMv62ZeB3CsfEPegJE1bu3Lp6Z1NkZgNsycYJ6r.png)
У Володимирі підтопило подвір’я приватних домоволодінь, у Луцьку – підвал багатоповерхового житлового будинку.
В п’ятницю, 2 лютого, рятувальники Волині двічі виїжджали відкачувати воду, – інформують у фейсбуці Головного управління ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцьк за допомогою мотопомпи відпомпували воду з підвалу багатоповерхового житлового будинку в місті Луцьку на вулиці Січовій.
![На Волині рятувальники допомагають ліквідовувати підтоплення](https://vsn.ua/storage/image-icons/5GhLWOzgILrftRsUVBkswI0RJrH8qpewbxkkfFyb.jpg)
![На Волині рятувальники допомагають ліквідовувати підтоплення](https://vsn.ua/storage/image-icons/hSeFR8MpbJTAzvQRqtBsreZRzmHSscSRBz88v7ac.jpg)
Черговий підрозділ 7-ї ДПРЧ м. Володимир за допомогою мотопомпи відкачав воду з прибудинкових територій приватних домогосподарств в місті Володимир на вулицях Полуботка та Степана Бандери.
![На Волині рятувальники допомагають ліквідовувати підтоплення](https://vsn.ua/storage/image-icons/tWfiHLi3BMTRNkwcwVnJU3ONwC7xd4y7lMl0ay8P.jpg)
Читайте також:
- Такої катастрофи ще не було: у громаді на Волині підтопило майже три тисячі гектарів сільгоспугідь
- В місті на Волині рятувальники ліквідували підтоплення
- На Волині підтоплює будинки: рятувальники відкачували воду в одному з господарств