На Волині спіймали палійку сухої трави
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/news/qbYM3pMguasDMT1XF587CkwIJzBm5WolKpgj4brk.png)
У суботу, 23 вересня, протягом дня рятувальники провели чергові рейди Волинню для запобігання виникнення пожеж в лісах і на торфяниках.
Зокрема, працівники оперативно-координаційного центру та Камінь-Каширського районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області здійснили моніторинг стану пожежної безпеки в селах Підгайці Луцького району та Череваха, Мала Глуша, Велика Глуша, Видерта, Зарудчі, Селісок і Підкормілля Камінь-Каширського району для виявлення можливих загроз.
Під час проведення моніторингу було виявлено палія, жительку с. Видерта, яку було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки.
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/VR5xAAKGynJx4jVk2SsIi1Nhpw7Q0uCZiw9QI3sX.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/bu8Rapc4EX62vybhOKqv7rwDSH03fAw0bKeT7FwT.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/F3DcUZYpMgpMSNCjqxxFzEuEDpXSBySj8TPVw8gG.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/rCOM7X9IeANPIbciktLfVXU0IIQ7DqsLxWxYcCWj.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/e9cfwJdNpVLi3BUM1AeNa3Y1fUZZ6IgYjtl33Kda.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/6ujzVBTgvvAPU1RksEFLgH2qFrREGWO0wWXqlqYY.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/bvB4fv6rkjtmHJWYo0kJdqfI3LFgz5aB3j9wMObu.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/6RO0zIVITl09arDFc4M1BzWmvGGnhYtVhJ69QOV6.jpg)
![На Волині спіймали палійку сухої трави](https://vsn.ua/storage/image-icons/SMMBfdrHG1j8UMJqRcv1tkgp7E6ersEoD8lZ1jns.jpg)
Читайте також:
- Рятувальники з Волині, які витягли з-під криги дітей, отримали нагороди
- «Після нашої перемоги, просто буду радіти життю», - рятувальник з Волині Андрій Павлович
- На Волині перекинувся автовоз із автомобілями