На Волині судитимуть чоловіка, який продавав контрафактні алкоголь та цигарки

На Волині судитимуть чоловіка, який продавав контрафактні алкоголь та цигарки

Детективи Бюро економічної безпеки Волині завершили досудове розслідування щодо жителя Луцька, який продавав незаконно виготовлені підакцизні товари.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

У ході досудового розслідування встановлено, що чоловік придбав в Інтернеті з метою подальшого продажу тютюнові та алкогольні вироби без марок акцизного податку. Готівкові кошти, отримані за незаконний продаж контрафактних товарів, фігурант легалізував, витрачаючи на власні потреби.

Під час обшуків детективи БЕБ виявили та вилучили понад 340 літрів горілчаних виробів та понад 3 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку. Вартість контрафакту оцінюється у понад 350 тис. грн.

Наразі досудове розслідування за ч. 1 ст. 204 та 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, збут незаконно виготовлених підакцизних товарів та легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) завершене, обвинувальний акт скеровано до суду.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Читайте також: 

Можливо зацікавить