На Волині у селищній лікарні встановили компʼютерний томограф

На Волині у селищній лікарні встановили компʼютерний томограф

В Іваничівській багатопрофільній лікарні встановили новітній компʼютерний томограф General Electric Optima CT 520. Медичне обладнання закуплено у рамках проєкту МОЗ «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

Розташування лікарні робить її важливою для всієї системи первинної, вторинної та екстреної медичної допомоги, адже через транспортну доступність медзакладу пацієнти можуть оперативно отримати необхідний пакет послуг, повідомили у Волинській ОВА.

Зазначимо, що компʼютерна томографія є важливим методом діагностики в медицині, оскільки надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла. Завдяки новітньому апарату лікарі матимуть можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також своєчасно надавати медичну допомогу пацієнту.

У головному корпусі установи функціонують відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, травматологічне, рентгенологічне, поліклінічне, терапевтичне (з ліжками дитячого профілю), неврологічне, хірургічне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, клінічна та біохімічна лабораторія, УЗД- та ЕКГ-діагностика тощо.

Наразі Іваничівська багатопрофільна лікарня отримала статус загальної. Завдяки наявності сучасного обладнання у медзакладі зможуть розширити перелік медичних послуг та визначитись із подальшою тактикою лікування пацієнта після КТ-діагностики, яку щомісяця проходитимуть сотні пацієнтів. Тож поява такої техніки – важливий крок в оновленні закладу.

Комп’ютерний томограф вже змонтовано. Медичний персонал пройде необхідне кваліфіковане навчання для роботи з обладнанням та працюватиме на обладнанні після отримання дозволу на право його експлуатації в ДІЯР.

Читайте також:

Можливо зацікавить