На Волині у снігових заметах застрягли швидка і рейсовий автобус
![На Волині у снігових заметах застрягли швидка і рейсовий автобус](https://vsn.ua/storage/news/0ecue7hZ1ENDAE3I1fOGdj7kR2kv1b1bcrJ6ijnS.png)
Рятувальники смт Торчин надали допомогу водію автомобіля швидкої допомоги, а черговий підрозділ м. Берестечко витяг із снігового замету рейсовий автобус, в якому перебували люди.
У неділю, 21 січня, вранці рятувальники 20 Державного пожежно-рятувального поста смт Торчин пожежним автомобілем за допомогою буксирувального троса відтягли з снігового замету автомобіль швидкої допомоги «103» між смт Торчин та с. Хорохорин Торчинської громади, – інформує у фейсбуці Головне управління ДСНС України у Волинській області.
У зв’язку з погодними умовами водій авто не впорався з керуванням та автівка застрягла у сніговому заметі.
![На Волині у снігових заметах застрягли швидка і рейсовий автобус](https://vsn.ua/storage/image-icons/9JYMOmsFgWY23vCX0lB3BcPb1A19u0q7bBZDm3uQ.jpg)
Черговий підрозділ 22 Державного пожежно-рятувального поста міста Берестечко за допомогою пожежного автомобіля витяг автобус із снігового замету та відновив рух дорогою іншим автівкам.
Подія трапилась поблизу села Гумнище Берестечківської громади Луцького району.
У зв’язку з погодними умовами водій транспотру не зміг подолати снігові намети, які утворилися на дорозі, автомобіль застряг посеред проїжджої частини дороги та перекрив рух іншим авто. У салоні автобуса перебували водій та чотири пасажири.
![На Волині у снігових заметах застрягли швидка і рейсовий автобус](https://vsn.ua/storage/image-icons/29X2TFTmQ7z5lOeThifalj0wCQKqJKRU6axvpNTn.jpg)
Читайте також:
- Їхали до пацієнта, який потребував негайної госпіталізації: у Луцькому районі «швидка» застрягла у сніговому заметі
- На Волині горіли житловий будинок і хлів: назвали причини займання
- На Волині у квартирі багатоповерхівки вибухнув газовий балон