Серце Героя зупинилося, коли був удома: на Волині в останню дорогу провели Сергія Муху. Фото
![Серце Героя зупинилося, коли був удома: на Волині в останню дорогу провели Сергія Муху. Фото](https://vsn.ua/storage/news/9XXbwJAT09ENJSFgXZksbJ6fRzGP9O3EjzVeWfYb.png)
У вівторок, 2 квітня, в селі Хоцунь на Любешівщині провели в останню дорогу Героя Сергія Муху, який тривалий час виборював перемогу на війні.
Про це повідомляє Любешівська газета Нове життя.
Його серце зупинилося, коли захисник був удома.
Сергій Муха, 1978 року народження, був жителем села Хоцунь. Військовослужбовець став на захист держави в травні 2022 року. Помер Захисник України, втративши здоров’я внаслідок дій, пов'язаних із захистом Батьківщини.
До слова, смерть Героя - це вже друга трагічна звістка у громаді за один день. Під час виконання бойового завдання на території Запорізької області загинув старший солдат з Любешівської громади Віктор Котік.
Редакція ВСН висловлює співчуття родинам захисників. Вічна шана і слава Героям!