На Волині викрили махінації з гуманітаркою, яку продавали

На Волині викрили махінації з гуманітаркою, яку продавали

На Волині заблокувала відразу дві схеми махінацій з гуманітарною допомогою. Одну зі них - у Луцьку. До цього була задіяна одна із громадських організацій Волині.

Про це повідомляє управління служби безпеки України у Волинській області.

Організація ввозила автомобілі на територію України під виглядом гуманітарної допомоги, а надалі транспорт продавали за готівку.

Зокрема, зафіксували продаж одного «гуманітарного» автомобіля за суму у понад 100 тисяч гривень. Також представник громадської організації обіцяв продати карету швидкої допомоги, ввезеної в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. Її вартість зловмисник оцінив у 12 тисяч доларів США.

Зловмиснику повідомили про підозру за незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги. Наразі він під цілодобовим домашнім арештом.

Іншу схему організував мешканець міста Ковель, який ввозив автівки з країн ЄС як гуманітарну допомогу, і також продавав їх на загальних підставах.

Викрили зловмисника під час продажу двох транспортних засобів на загальну суму понад пів мільйона гривень.

Наразі вирішується питання про повідомлення йому підозри за незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

На Волині викрили махінації з гуманітаркою, яку продавалиНа Волині викрили махінації з гуманітаркою, яку продавалиНа Волині викрили махінації з гуманітаркою, яку продавали

Можливо зацікавить