На Волині військовослужбовцю, інструктору ТЦК вручили медаль

На Волині військовослужбовцю, інструктору ТЦК вручили медаль

Інструктора відділення рекрутингу та комплектування Четвертий відділ Ковельського РТЦК та СП головного сержанта Ігоря Григоровича Цевуха нагородили відзнакою «За військову службу Україні».

Відзнаку військовослужбовцю вручив начальник Четвертого відділу Ковельського РТЦК та СП підполковник Олександр Левицький. Про це повідомили у Волинському обласному ТЦК та СП.

Указом Президента України від 24 жовтня 2023 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, медаллю «За військову службу Україні» нагороджено інструктора відділення рекрутингу та комплектування Четвертий відділ Ковельського РТЦК та СП головного сержанта Ігоря Григоровича Цевуха.

Ігор Цевух родом із села Кропивники Шацької громади, пішов на війну добровольцем з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. У складі 14 бригади імені Князя Романа Великого захищав Україну від загарбників, брав участь у бойових діях захищаючи незалежність та суверенітет своєї держави.

У зв'язку із погіршенням стану здоров'я, після тривалого лікування та реабілітації Ігор переведений до ТЦК та СП.

На Волині військовослужбовцю, інструктору ТЦК вручили медаль

Читайте також:

Можливо зацікавить