На Волині збудують капличку на території психоневрологічного інтернату
![На Волині збудують капличку на території психоневрологічного інтернату](https://vsn.ua/storage/news/LDHIUIRoSQyYOdTaCs5Or52HJ0Ag2sEoXGcygc88.png)
У Берестечку, що на Волині, в психоневрологічному інтернаті поставлять каплицю.
Про це повідомили у Волинській єпархії Православної Церкви України.
Для задоволення релігійних потреб мешканців цього закладу, що в Горохівському деканаті (Луцький р-н) будуватимуть церковцю.
«За повідомленням у фейсбуці настоятеля собору Святої Трійці Берестечка протоієрея Миколи Качмаря, з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла молебень на освячення місця під будівництво очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. На запрошення директора інтернату Віталія Клемби, за почином якого споруджуватимуть святиню, архієрей відвідав цей заклад», – йдеться у повідомленні.
Тут постійно проживають особи, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Цього дня вони організували концерт для гостей.
Після молитви та ознайомлення з життям установи владика Симеон відвідав величний Свято-Троїцький собор.
![На Волині збудують капличку на території психоневрологічного інтернату](https://vsn.ua/storage/image-icons/2isUuVyVMeJvupLndWyHzpToNqtYg1F0fxIMWaUn.jpg)
![На Волині збудують капличку на території психоневрологічного інтернату](https://vsn.ua/storage/image-icons/TNJeZnimlDyAhaajwV0kReDv9TdjQJ5DgGuDaCfg.jpg)