На Волині зіткнулися «фольксваген» і «славута»: водій був п’яний
![На Волині зіткнулися «фольксваген» і «славута»: водій був п’яний](https://vsn.ua/storage/news/3XPId5keYwObRE4NyRVp6UyfXbUEHZxlztFv9gtU.png)
ДТП трапилося у середу, 28 вересня, у селищі Іваничі на вулиці Заводській. Внаслідок аварії госпіталізували водійку та пасажира.
Про це інформує ГУ Нацполіції у Волнській області.
Близько 17 години 42-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Фольксваген гольф» у станні алкогольного сп’яніння, зіткнувся з легковиком ЗАЗ «Славута», який рухався смугою зустрічного руху. За кермом ЗАЗу перебувала 33-річна жителька селища.
Внаслідок зіткнення жінка отримала тілесні ушкодження. Також постраждав 36-річний пасажир «славути». Їх обох госпіталізували.
![На Волині зіткнулися «фольксваген» і «славута»: водій був п’яний](https://vsn.ua/storage/image-icons/cFX9xKqmHtrEzX0niPMqxmv66uSXKpVujrPUnErd.jpg)
![На Волині зіткнулися «фольксваген» і «славута»: водій був п’яний](https://vsn.ua/storage/image-icons/gYxC1vZnUyFeU8zuOpQjQgVJny5WLdJ8VwVgK4oP.jpg)
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.
Порушникові загрожує, зокрема, до трьох років позбавлення волі.
![На Волині зіткнулися «фольксваген» і «славута»: водій був п’яний](https://vsn.ua/storage/image-icons/W7MC3E0BDOVRgkn4VLdM79DdA3b4pqKQJrf1oLM5.jpg)