«Нападала на курей»: судили 21-річного волинянина, який жорстоко вбив собаку

«Нападала на курей»: судили 21-річного волинянина, який жорстоко вбив собаку

На Волині судили 21-річного молодика за жорстоке вбивство сусідської собаки. Чоловік зайшов на чуже подвір'я, вивів звідти собаку і зарізав її у чагарниках неподалік будинку.

Суд призначив йому два роки іспитового терміну, а ще зобов’язав заплатити власникам вбитої тварини 3 тис. грн моральної компенсації, - Zaxid.net.

Як йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду, злочин чоловік вчинив надвечір 19 червня у селі Нові Кошари. Він зайшов на подвір’я сусідів, силоміць витягнув чужу собаку з підсобного приміщення, накинув їй на шию зашморг та відвів у чагарники. Після цього встромив їй у шию ножа і зарізав.

Власниця собаки розповіла, що в той день її не було вдома. Коли повернулась додому, почала її шукати. Оглядаючи прилеглу територію, вона із донькою виявила вбиту тварину. За її словами, донька дуже важко переживала смерть улюбленця і навіть через декілька місяців після інциденту досі за ним плаче. Тож жінка подала ще й цивільний позов на відшкодування моральної компенсації.

За її словами, собака була безпородна, днем вони зачиняли її, а випускали у ввечері. Тварина мешкала у них три роки і мала кличку Айза.

У суді обвинувачений визнав провину і пояснив свій вчинок тим, що сусідська собака нападала на його курей. «Ця собака топтала його курей, з приводу чого він звертався до чоловіка потерпілої. В скоєному кається, просить суворо не карати», – наводять у вироку пояснення чоловіка.

Суддя Марина Грідяєва визнала чоловіка винним у порушенні ч.3 ст. 299 ККУ (жорстоке поводження з твариною) та призначила йому два роки іспитового терміну. Окрім цього, він повинен сплатити власникам вбитої собаки 3 тис. грн моральної компенсації.

Вирок поки не набрав законної сили, обвинувачений може подати апеляцію.

Читайте також:

Можливо зацікавить