Навіки 24: «на щиті» на Волинь повертається полеглий на фронті Герой Сергій Турук
![Навіки 24: «на щиті» на Волинь повертається полеглий на фронті Герой Сергій Турук](https://vsn.ua/storage/news/VneNMgMDO9ATq3uo6Yl6OPKki9Q3sLSc85FKEPMz.png)
У середу, 22 травня, на Волинь «на щиті» повертається молодий Герой Сергій Турук.
Про це повідомили у Ратнівській громаді.
Нагадаємо, 24-річний Герой героїчно загинув 17 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання у зоні безпосередніх бойових дій при відсічі збройної агресії Росії.
«22 травня, орієнтовно о 12:00 додому НА ЩИТІ повертається захисник Турук Сергій Владиславович,29.03.2000 р.н., житель смт Заболоття. Маршрут: Ратне-Заболоття. Просимо гідно зустріти Героя», - звертаються у дописі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!