Навіки 29: у Луцьку попрощаються з молодим Героєм Анатолієм Малесиком
![Навіки 29: у Луцьку попрощаються з молодим Героєм Анатолієм Малесиком](https://vsn.ua/storage/news/Tl1hn8OTfXI3aIvubaKS8a9rq55Qz9fdL1li7F7i.png)
У п'ятницю, 1 грудня в Луцьку відбудеться прощання з військовослужбовцем Анатолієм Малесиком.
Про це повідомили у міській раді.
Так, об 11 годині у Кафедральному соборі Святої Трійці відбудеться відспівування військовослужбовця Малесика Анатолія Анатолійовича (17.02.1994 року народження), який був призваний на військову службу по мобілізації.
Нагадаємо, 29-річний Герой загинув 27 листопада під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Берестове Донецької області.
Поховають Героя у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!