Навіки 33: на Донеччині обірвалось життя Героя з Волині Миколи Менкунця

Вічна пам’ять герою: Волинь втратила ще одного захисника

Війна продовжує забирати життя наших воїнів. 24 лютого на Волинь надійшла сумна звістка про те, що на Донеччині помер 33-річний захисник Микола Менкунець.

Про це повідомив міський голова Володимира Ігор Пальонка.

Серце військовослужбовця, який воював на Краматорському напрямку, зупинилось 21 лютого.

«Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна памʼять та шана захиснику», - написав мер Володимира.

Інформацію про прибуття тіла та чин похорону повідомлять згодом.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!

Можливо зацікавить

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощалась із захисником Олександром Шевченком

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із захисником Олександром Шевченком

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

Загинув понад півтора року тому: Луцьк попрощався з 27-річним Героєм Андрієм Максимчуком
фото

Загинув понад півтора року тому: Луцьк попрощався з 27-річним Героєм Андрієм Максимчуком

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн