Навколішки, з квітами та прапорами: у Луцькому районі сотні людей провели в останню путь Героя Віктора Лук'янчука
![Навколішки, з квітами та прапорами: у Луцькому районі сотні людей провели в останню путь Героя Віктора Лук'янчука](https://vsn.ua/storage/news/aZadBpGt0WQ43hofBVOflNzMe2dUp5dm27DBlXPa.png)
У селі Ратнів Боратинської громади Луцького району провели в останню путь 48-річного Героя Віктора Володимировича Лук'янчука, який загинув на Запорізькому напрямку.
У середу, 21 червня відбувся чин поховання загиблого воїна. Про це повідомив священник Онуфрій Куц на своїй сторінці у фейсбуці.
«Гарні хмари, небо, сонце нині. Найдовший день року. Але тінь смутку огорнула всіх. Похорон захисника України - воїна Віктора Лук‘янчука у селі Ратнів. Співчуваємо, молимося і дякуємо Богу за його життя. Вічна пам’ять», - повідомили у дописі.
Нагадаємо, 48-річний Герой Віктор Лук’янчук загинув 8 червня 2023 року під час артилерійського обстрілу у районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.
Тіло воїна зустріли біля його домівки у селі Ратнів.
Жалобна процесія пішою ходою прибула до Храму св. Параскеви села Ратнів, де відбулося відспівування. Бійця поховали на місцевому цвинтарі у селі Ратнів.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!
![Навколішки, з квітами та прапорами: у Луцькому районі сотні людей провели в останню путь Героя Віктора Лук'янчука](https://vsn.ua/storage/image-icons/0kDMrgm3WlnniXGDFwinqQh9XLZcDYYNQFL9Lpri.jpg)
![Навколішки, з квітами та прапорами: у Луцькому районі сотні людей провели в останню путь Героя Віктора Лук'янчука](https://vsn.ua/storage/image-icons/ODz1JnivxqfL0MYK59gqv42kza3G6EI5SmeegBEK.jpg)