Не буде до літа: центральні вулиці Луцька залишились без гарячої води

Не буде до літа: центральні вулиці Луцька залишились без гарячої води

З 1 квітня на котельні по вулиці Банковій у Луцьку розпочалася реконструкція обладнання. Мешканці центральних вулиць, які обслуговує котельня, залишилися без гарячого водопостачання.

Попередньо, гарячу воду ввімкнуть 1 червня, розповів Суспільному речник комунального підприємства «Луцьктепло» Антон Безносиков.

Впродовж квітня-травня на літньому котлі котельні на вулиці Банковій комунальники планують встановити нові пальникові пристрої та автоматику, а також замінити димосос та вентилятор. За його словами, котел, який міняють на новий, був виготовлений у 1970 році.

Торік влітку на цій котельні, каже Антон Безносиков, вже модернізували один із котлів та замінили частину насосного обладнання.

Реконструкція котельного обладнання виконується в рамках Контракту «Реконструкція котелень – заміна пальників» за інституційної та фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. На ці роботи банк виділив два мільйони євро, ще 20% покриває бюджет Луцької громади, додав речник підприємства.

Загалом в рамках цього проєкту передбачена модернізація семи котелень в обласному центрі.

Читайте також: 

Можливо зацікавить