Не побачить як подорослішають троє дітей: на війні загинув Сергій Ремінський із Прилісненської громади
![Не побачить як подорослішають троє дітей: на війні загинув Сергій Ремінський із Прилісненської громади](https://vsn.ua/storage/news/CRQ0Uo4ZBJyWQKfeizGW0Q6od4Tz4y1axFaDqqf5.png)
На Війні загинув учасник АТО Сергій Ремінський із Прилісненської громади. 42-річний АТОвець із села Городок, загинув на Донеччині в зоні бойових дій. У загиблого Героя залишились дружина, троє неповнолітніх дітей, батьки.
Про це повідомляють у Прилісненській громаді.
«У Донецькій області в зоні бойових дій загинув наш земляк, Сергій Ремінський, учасник АТО, який неодноразово захищав нашу державу та віддав своє життя в ім’я України. Світлий спомин про полеглого захисника стане сильнішим за смерть», - йдеться у дописі.
Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України Сергій Ремінський, разом із іншими захисниками, став на захист рідної країни. Він завжди був активним і вболівав за громаду та державу, був депутатом попереднього скликання Прилісненської сільської ради.
![Не побачить як подорослішають троє дітей: на війні загинув Сергій Ремінський із Прилісненської громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/AON753ubfP54sG7yWmJX1heJqOjCtwK2BpSBVHDz.jpg)
Коли тіло загиблого Героя привезуть востаннє додому в сільській раді повідомлять додатково, щоб люди гідно зустріли земляка.
Редакція ВСН співчуває рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають!