Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/news/i6hwFcGTjbHRR6Pde9FMuyHgCnxZTSeDSbsOuKMG.png)
На Турійщині попрощалися з великим патріотом і націоналістом, одним з фундаторів відновлення урочища Вовчак, директором історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ», ветераном російсько-української війни, депутатом Турійської селищної ради Василем Мазуриком.
21 листопада серце Василя Васильовича зупинилося, не вмістивши у себе весь біль і переживання. 23 листопада із захисником попрощалися. Про це повідомили у Турійській громаді.
Свого часу Василь Мазурик обіймав посаду голови Турійської районної державної адміністрації. Багато років пропрацював у лісовій галузі, був начальником управління лісового господарства у Волинській області. У 2015-му разом із колегами зводив оборонні споруди на Маріупольському напрямку фронту. Ще до 24 лютого з однодумцями створив роту охорони, а з травня 2022 року воював у складі 14 Князівської бригади. Брав участь у тяжких боях на Донбасі, у звільненні Харківщини.
Із глибоким сумом і болем у серці Волинь прощалася із своїм земляком. Чин поховання відбувся у сакральному для Василя Васильовича місці – на Вовчаку, який став його дітищем, місцем сили, місцем пам’яті, куточком відродженої історії, яка цеглинка за цеглинкою завдяки його старанням відбудовувалась в історико-культурному комплексі «Вовчак – Волинська Січ».
«Спільна молитва, військові почесті, військові салюти, Гімн і мить прощання… А ще слова – вдячності, пам’яті, спогадів і болю. Тепер Василь Мазурик назавжди в строю поруч із воїнами УПА… Вовчак приняв його у свої обійми…», - повідомили у громаді.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлого. Вічна шана і слава Герою!
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/4tHT8jm0TsH1mJDdGgAkoKSNel80qQwuLTUK405t.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/kAXTJo83SMz761xcQSH2C1i6awbtY45k9BPXUFU4.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/4zu73ijIbN9R8lsmJyAvSoJ10lNSywnm7zUYpOs8.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZOdjYRH2rPzzMDgO72U7cLXxfwevoaLYJ59GtxQ6.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/Z7o8cgztEbJ8PyPrMPHwtw5uRwLx8f1jI5cQa6s6.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/R7sPeSGUj3Y8VMHM7q6vyoOa8KjEx1hX2BtFh40B.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/xT7QLkKTUeba3IO78ZKcM1P0h2ryAEsw2Xf1BpJt.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/U7mWZ8TkYUWbvFIJkY9H0HByOXUKqhVl8xXXKdqb.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/GeyzHF4thN8Snl2tyPycawwZG9wsHIoT3LiMoKQ9.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/xXZLWOX82UwMusk7lBzi5aU1P9v8jhld4TtHc5tv.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/dwroduq1ha7ZLLC30nFOYApTGWDNblJzBAT8PH45.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/HXBv15pyfQ9ocq21fV3sV9Q8Dp2RcJ69k5HrdzTV.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/lH7kw9MFhhRqauuXX9DG6aG7vy6W0pqniqddFheI.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/ujjmsgu5qFVQs6JezlWtE6e05oVU7box03Rmo9Ux.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/gKMIp8uH2wjevSAQOd8szdCLx9S2LKwBcjT1gUfs.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/TChCLn5DrBGQ3ec7rKX0tvniAqQru3F0MkJHCEGb.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/lyMA5QkzRXLNR88W800loyvNCtnKqvyeDqGDY9T5.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/YD5kifD8aXwlCr1VmnPsnUzfu0UfZyui8nbBTb6h.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/liZqOVzMj2Tub8z81RCu6xR5be3PGhyL7F0X4Jtg.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/U7Dvlwzm4RrHZvPFluSZXDcgvkrq484fiTf8MA1C.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/jdlxg26DatMyUdqigfBhqcE9QzvE4UvpCfVoZSxS.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/nu3Zn75RmNczbLZK3ShT9SnDjMe5ovGgl7BoWYnL.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/NEBUjAqrm0bSftZbnQljQ0QwjasfHYuA24p4TWi6.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/vsBmfwYOHDdinErFUvmIQu4hiy0id3QFmTdMwvmi.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/eCztuXpWbH0tQqs5sJp61Jij1ew4sEM7SEiLG6cH.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/1vlDidj14XdKtpBXcObiRlDx3IHF3BVY02Vc6dde.jpg)
![Не витримало серце: на Волині поховали депутата селищної ради Василя Мазурика, який воював на сході](https://vsn.ua/storage/image-icons/6Rcy4fnTVxa7uCIf8OEfQ8Fd5bLec1RUxCJQ3O4A.jpg)