Не знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя України

Не знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя України

У Садові провели попрощалися із Героєм України Володимиром Рябчевським, який загинув неподалік села Рубіжне Луганської області.

Про це повідомили на сторінці Торчинської громади у Фейсбук.

«20 квітня рідним селом Українського Воїна пронесли побратими на плечах під звуки військового оркестру. У скорботі в похоронній процесії йшло більше сотні людей: рідні, друзі, односельчани та ті, хто прийшов-приїхав віддати останню шану Герою.

Чин поховання у храмі Казанської Божої Матері здійснило місцеве духовенство.

В особливу мить прощання звучав Державний Гімн України», - йдеться у дописі. 

Не знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя УкраїниНе знайти слів для втіхи: На Волині провели в останню дорогу Героя України

Можливо зацікавить