Негода на Волині: дерево впало на дах будинку
![Негода на Волині: дерево впало на дах будинку](https://vsn.ua/storage/news/xxJV0WBQOBx9cbKUwK3LvSXOU0LRWfeyzIu0jjHj.png)
У середу, 17 липня, на Волині дерево впало на житловий будинок.
Про це повідомляє ГУ ДСНС Волині.
О 11:35 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в селі Конюхи Локачинської громади внаслідок погодних умов дерево впало на дах житлового будинку.
Рятувальники, які прибули до місця події за допомогою бензопили розкряжували стовбур і гілля поваленого дерева та усунули його з будівлі. Внаслідок падіння дерева залишився пошкоджений дах будинку, потерпілих немає.
![Негода на Волині: дерево впало на дах будинку](https://vsn.ua/storage/image-icons/XBPxoEVN72CnThhp1qxQyPVzAOScCKnfU26t2pUh.jpg)
![Негода на Волині: дерево впало на дах будинку](https://vsn.ua/storage/image-icons/n6RHi0oGC2pNHy3A5lmPJcfub6wACOuJFeP2Uwcv.jpg)
![Негода на Волині: дерево впало на дах будинку](https://vsn.ua/storage/image-icons/LFnJQXZApSqbGFdFm29xkoLRslPmqVJLf0aP0mF6.jpg)
Читайте також:
- На дороги повалились дерева: наслідки негоди на Волині
- Перлина Волині: поділилися світлинами передгрозової краси на Люб'язькому озері