Неіснуючі генератори: сільського голову та директора приватного підприємства на Волині підозрюють у фінансовій махінації

Неіснуючі генератори: сільського голову та директора приватного підприємства на Волині підозрюють у фінансовій махінації

Сільського голову та директора приватного підприємства на Волині підозрюють у розтраті майна на понад 380 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Одному із сільських голів Ковельського району повідомили про підозру у службовому підробленні та розтраті чужого майна у великих розмірах, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану (ч.1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, очільник громади у грудні 2023 року за результатами тендеру уклав із приватним підприємством договір про поставку генераторів.

Попри те, що товар навіть не був увезений в Україну, посадовець підписав усі необхідні документи, які свідчили про його одержання – і на їх підставі суб'єкту господарювання були виплачені кошти з бюджету громади.

Згодом вони із директором підприємства-постачальника, аби приховати оборудку, оформили ще і договір відповідального зберігання неіснуючих генераторів.

Читайте також:

  • Корупція на Волинській митниці: підозрюваний у контрабанді вийшов із СІЗО
  • Привласнила субсидії: на Волині екс-начальниця відділення пошти отримала рік тюрми за крадіжку 1390 гривень

Можливо зацікавить