Необхідні зміни: Зеленський і Залужний говорили про оновлене керівництво ЗСУ

Необхідні зміни: Зеленський і Залужний говорили про оновлене керівництво ЗСУ

Президент Володимир Зеленський і головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний мали спільну зустріч, на якій обговорювали зміни в керівництві ЗСУ.

Про це повідомив Зеленський на офіційний сторінці у фейсбуці

«Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України. Обоворили, якого оновлення потребують Збройні Сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України», - йдеться у дописі президента. 

Також повідомляється, що він запропонував Залужному й надалі «бути в команді».

Згодом сам Залужний у соцмережі подякував усім, хто поруч: «команді Генерального штабу, Міністерства оборони, президенту України». 

«В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії», - зазначив він у дописі. 

Наразі указу Зеленського щодо кадрових рішень в керівництві ЗСУ на сайті президента немає. 

Водночас, міністр оборони Умєров зазначив, цього сьогодні ухвалили рішення змінити керівництво Збройних Сил України.

«Генералу Валерію Залужному випало одне з найскладніших завдань – керувати Збройними Силами України під час Великої Війни з росією. Збройні Сили України разом з усім Народом нашої країни продемонстрували всьому світові, що Україна – буде боротись за своє та за своїх, незважаючи на те, з яким ворогом має справу.

Наші воїни відбили навалу агресора, захистили нашу державність і продовжують щодня захищати нашу незалежність. Але війна не залишається однаковою. Війна змінюється та вимагає змін. Бойові дії 2022, 2023 та 2024 – це три різні реальності.

2024 принесе нові зміни, до яких мусимо бути готові. Потрібні нові підходи, нові стратегії. Сьогодні було ухвалено рішення про необхідність зміни керівництва Збройних Сил України. Щиро вдячний Валерію Федоровичу за всі досягнення та перемоги», - написав він у дописі. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить