Невропатолог з Волині, який вигадував діагнози для ухилянтів, працевлаштувався лікарем в іншому місті

Невропатолог з Волині, який вигадував діагнози для ухилянтів, працевлаштувався лікарем в іншому місті

Невропатолог Андрій Сиротюк, який у Ковелі за хабарі вигадував ухилянтам діагнози та підробляв довідки військово-лікарської комісії, влаштувався лікарем у Любомльську лікарню. 

Після того, як на Андрія Сиротюка відкрили кримінальну справу, він визнав вину і підписав з прокурором угоду, - пише Ковель медіа з посиланням на сюжет каналу Аверс.

Медик відбувся лише умовним покаранням – 2,5 роки іспитового строку. Він далі ходив на роботу у ковельський медзаклад, а після того, як військові попросили розголосу, звільнився.

«Яка вам різниця, як я його взяв?!», – сказав журналістам керівник любомльської лікарні Володимир Дибель

Як коментують у медзакладі, лікар сам приїхав працевлаштовуватись на роботу у Любомль.

Гендиректор медзакладу КНП «Любомльське ТМО», депутат Волинської обласної ради від політичної партії «Сила і Честь» Володимир Дибель відповів, що він працевлаштував Андрія Сиротюка, адже медзаклад потребував невропатолога.

«Ніхто його не лишив диплома, ніхто не лишив його лікарської посади, нічого. Він прийшов, у мене була вакантна посада. Я його прийняв з випробувальним терміном 3 місяці. Дайте мені лікарів, дайте мені, щоб вони хотіли йти на периферію робити», – відповів Володимир Дибель

У сюжеті йдеться, що у медзакладі планують відкрити реабілітаційний центр і відділення для хворих з інсультом, тому прийняли рішення працевлаштувати лікаря-хабарника.

«Це мені рішати як керівникові. Я не можу брати кожного «стрічного-поперечного». Мені треба спеціаліста, який би володів навичками», – відповів гендиректор медзакладу на питання журналістів про інші кандидатури на посаду.

Військовослужбовець з Ковеля просив розголосу щодо інциденту з лікарем-хабарником Андрієм Сиротюком. Як зазначає захисник, для військовослужбовців, які вчились з медиком в одній школі та проживали у Ковелі, це болюча тема.

«Андрій Сиротюк нормально живе, заробляє на хабарях гроші. Хлопці гинуть, щоб хтось збагачувався. З моральної точки зору, така людина не має займати державну посаду, адже це провокує ризик корупції», – розповів військовий.

Гендиректор медзакладу КНП «Любомльське ТМО» додав, що якщо Андрій Сиротюк надалі зароблятиме незаконним способом, то буде звільнений.

Читайте також:

Можливо зацікавить