Окупанти хваляться «подвигами»: ґвалтують дітей та мародерять

Окупанти хваляться «подвигами»: ґвалтують дітей та мародерять

Ротації рашисти можуть не чекати – таку новину нині обговорюють вороги. Також вони діляться між собою «подвигами» – масовими злочинами, які чинять на нашій землі.

Про це йдеться в перехопленій розмові Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Двоє вояків із так званої «ДНР» діляться враженнями від перебігу подій в їхній частині. Нещодавно їм поідомили, що обіцяної колись ротації можна навіть не чекати: «Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємось, бо все угрупування знаходиться в ДНР. Коли вони там закінчать, вони перекидають сюди війська і почнемо рухатись».

Далі мова йде про розгул злочинності в окупаційній армії: «Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів».

«ДНРівець» попереджає свого співрозмовника, щоб той був обережнішим і не може зрозуміти, чому він бере участь у російській спецоперації.

 

Можливо зацікавить